.

Брой врати, буква Б Червен бронзов цвят височина-70 мм, ABS пластмасова рамка, която да табела цифров номер на сграда

Брой врати, буква Б Червен бронзов цвят височина-70 мм, ABS пластмасова рамка, която да табела цифров номер на сграда

6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификација на Производот Име Врата Број Буква Б Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 70mm Висина за Инсталација Само Лепило Налепница Материјал, ABS Пластика Пакет 1pc Врата Број
Ако ви требаат повеќе други Вратата Броеви,ве молиме Кликнете на десното еден во следнава лист.
70mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна 100mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна

Всичко за продукта

Тип:
Вратите Табели
Номер На Модела:
буква в
Вид На Вратата Табела:
номер на сграда
Материал:
Пластмаса
Име:
Цифров Номер На Сграда
Височина:
70мм
Форма:
буква в
Цвят:
червен бронз
Направи си Сам пособия:
Коментари