.

Материал PU и slding ролка с диаметър 22 мм, дебелина 5 мм, опаковка лагери с винтове M6x12 (22x5-M6x12) 10 бр / лот

Материал PU и slding ролка с диаметър 22 мм, дебелина 5 мм, опаковка лагери с винтове M6x12 (22x5-M6x12) 10 бр / лот

BGN 34.40

Сума
Налично за поръчка


СТП материјал пакет лежишта со завртки Валјак со дијаметар од 22mm, 5mm дебелина, завртки M6 X12 Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг 10pcs/многу Ако ви треба пакуваат други пластични лежишта,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Постојат многу други спакувани пластични лежишта во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Всичко за продукта

Тип:
Дръжки На Валяци
търговска марка:
Rong Подвижен
Номер На Модела:
Миниатюрни Полиуретан Шайби
Направи си Сам пособия:
Електрически