.

USB акумулаторна задни опашката на мотора светлина задна светлина Raypal дъжд доказателство за вода на КОЧАН Ярък led Колоездене на велосипед светлина на велосипеди под

USB акумулаторна задни опашката на мотора светлина задна светлина Raypal дъжд доказателство за вода на КОЧАН Ярък led Колоездене на велосипед светлина на велосипеди под

BGN 17.94

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
· КОЧАН LED извор на светлина, супер светло
· 10СМ долго diffuser и од страна на видливи
· 6 начини за да се задоволат различните потреби велосипедизам
· Вградена Li-полимер батерија, полнење
· Независна индикација светлина за работа или за полнење
· Вертикална или хоризонтална монтажа на протезата, нервира степен прилагодливи
· Брза монтажа и пуштање
Спецификации
· Светлосен извор : КОЧАН LED
· Осветлување боја : Црвена или Бела светлина за цел опција
· Зрак агол : чипови 120 степен, diffuser 180 степен
· Осветлување на Владата : 6 начини
· Куќиште : како што се прикажани во графика, АБС материјал
· Замени : Притиснете Копче
· Батерија : Li-полимер, 500m AH 3.7 V, батерија, unreplaceable
· Полнење : USB порта ( Андроид тип), околу 2 часа за целосно полнење; текст 5 V 1А Max
· Индикација : Независни индикација светлина за работа или за полнење
· Горење : 1hr 45 мин. - 6hrs, предмет на режимот во употреба
· Монтирање : Силикон рака одговара на цевка кол. 12-32-милиметри
· Материјал : Главно ABS, silicon & електронски уреди
· Големина : 100*30*18mm, нето тежина 48 G (вклучувајќи заградата)
Пакетот Вклучува :
1* Задни светла
1* USB линија ( 20 CM во должина )
1* Силикон рака
1* Мало Боја Кутија

Всичко за продукта

Инсталация Настаняване:
Подседельный болт
източник на захранване:
Батерия
Номер На Модела:
2266
търговска марка:
Deemount
Тип:
задна светлина на велосипеда
светъл цвят:
червен или бял цвят
на облекчен режим:
6 режима на работа
силата на:
USB акумулаторна батерия
Изгаряне:
Преди 6 часа и 20 минути
Нето тегло:
около 48 грама
Размер:
100*30*18mm
Опаковка:
Търговията на дребно е с цветна кутия
Произход:
Произведено в Китай (континентален)
Местоположение на материалните запаси:
Шанхай, Китай