.

1 чифт 9450 въглеродни влакна витла, самозатягивающиеся 3-lobed подпори за DJI Phantom 3 2 Drone

1 чифт 9450 въглеродни влакна витла, самозатягивающиеся 3-lobed подпори за DJI Phantom 3 2 Drone

BGN 9.92

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
-9450, 3-сечилото пропелери
-Поголема тензија, лесно да го инсталирате
-Поголема лифт, подобро динамична рамнотежа
-Погоден за Фантомски 2/3, Нула Xplorer, 380 беспилотни летала
Спецификации :
-Материјал : јаглерод влакна
-Димензии(L*Кол.) : 9.4*5.0"
-Центар Кол. : 8мм
-Тежина : 33g
-Количина : 1 пар
Answer : ___________________________ Note : Фантомска 3 quadcopter не е вклучена.

Всичко за продукта

Тип Аксесоари Търтеи:
ВИТЛОТО
търговска марка:
SUNNYLIFE
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
9450-3
Тегло:
45g
Съвместим Марка Търтеи:
DJI