.

Нов 7 таблет за DEXP URSUS A270I сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

Нов 7 таблет за DEXP URSUS A270I сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

BGN 12.00

Сума
Налично за поръчка


Новите 7" Таблет За DEXP УРСУС A270 I екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел :
За DEXP УРСУС A270 I
Големина : 186*104mm
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен
Размер На Екрана:
7~10 инча
търговска марка:
HengChu
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
URSUS A270I
Съвместим Марка:
За DEXP
Размер:
186*104mm