.

2 бр. / лот 4. 3C430 01G201

2 бр. / лот 4. 3C430 01G201

16.00
BGN 11.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Bao вас! Настанот датум : 2017 03 - 09 до 31 декември 2017
Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Исклучок на Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство
Нашите производи се продаваат од страна на Yongzhou World Union Trading Co. Ltd. Овластените за продажба
item.taobao.com/item.htm?id=15932539085
Добрата вест : секој кој купува сите производи во нашата продавница треба да додадете 1 јуани Можете да добиете 3 слој отпорен на гребење заштитна фолија посебен 4.3 инчен
Кликнете на следниов линк за да внесете
item.taobao.com/item.htm?id=10091459096
4.3 C430 105mm*65mm 430 P оригинални допир е укината, сега се направени на универзална допир, по една добра промена да ја внесете menu за да се провери добро време (кога внесувате menu (мени) да се забележи на левото и десното точка, додека успешно користење на исти како и оригиналните провери)
Треба да ја размонтираат комплет линкови кликнете here : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.6.V7c3 Tg&id=18127937050
Ве молиме да се поврзете тука треба да ја размонтираат алатка : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.11.435x4p&id=24962484614
Пријателски потсетување :
Чувајте производи се во акции, може да се земе директно, ако цел на производи може да биде повеќе на сопственикот да побарате понуда Директно на листата за да се пополни во бројот испратена назад до нас.

Всичко за продукта

търговска марка:
ланжуу
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
Цифров вид детайли:
Друго
Класификация На Цветя:
C430 C430