.

Оригинален и нов 6,2 инчов LCD екран 7300101366 E242868 за авто DVD

Оригинален и нов 6,2 инчов LCD екран 7300101366 E242868 за авто DVD

BGN 51.20

Сума
Налично за поръчка

Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производи СПЕЦИФИКАЦИЈА * Се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување * Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.
ГАРАНЦИЈА Замена/Размена - Размена/замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот. - Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена . - Објектот дека купувачот да бара размена/замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ве Молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да имаат (Пон-Саб) : Берлин : 02 : 00-12 : 00 | Москва : 04 : 00-14 : 00 Сиднеј : 11 : 00-21 : 00 | New York : 20 : 00-08 : 00

Всичко за продукта

Съвместим Марка:
Универсален
Размер На Екрана:
7~10 инча
Номер На Модела:
7300101366
Тип На Екрана:
Екран На Съпротива
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей