.

6.0 инчов сензорен екран за TomTom GO 600 6000 Digitizer сензор предната стъклен плот

6.0 инчов сензорен екран за TomTom GO 600 6000 Digitizer сензор предната стъклен плот

BGN 62.40

Сума
Налично за поръчка


6.0" инчен екран на допир за Tom Tom GO 600 6000 Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Гаранција Услови& Политика На Враќање :
Ние не provid Гаранција за таа стока
1. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.
2. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 .Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки.
4. Ако стоките примени имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ги преземат слика со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото
( S. MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
1. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната . Времето за испорака е прибл. 10 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации. Некои од земјата ќе чини многу денови.
2. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
3. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите . Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас. Па ако има проблем со вашата нарачка, контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право!
Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, ние ќе направиме се што е во моја моќ за да се задоволат вашата потреба.

Всичко за продукта

Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
SMITATECH
Размер На Екрана:
Номер На Модела:
за TOMTOM GO 600 6000
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
Съвместим Марка:
Томтом