.

Пълен диапасон K8 7 инча 60p KR070PC7S първоначално LCD екран

Пълен диапасон K8 7 инча 60p KR070PC7S първоначално LCD екран

56.00
BGN 41.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


Потврда за прием : кревка производи треба да бидат проверени пред потпишувањето , Мора да кога курир пред отвори пакетот внимателно проверете дали производот е оштетен, ако се оштетени, ве молиме веднаш обратете се на продавница, како што по приемот и најде да има прекршители на проблемот, не се под гаранција.
Услуги на клиентите : потврди производот е примена ве молиме тест во два дена, ве молиме да не го раскинам продавница кога тестирање на folio етикета искинати исклучување за безбедност, бидејќи знакот за два дена по тестот е завршена, повеќе од третина дена (вклучувајќи трети дена) на овој магазин не е одговорен.
Ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг!
Ако нешто тргне надвор, на Интернет може да не контактирате, ве молиме јавете се директно!!
Контакт : лисја
Контакт број 15989558067
Контакт адреса : Град Шенжен, Futian Округ Huaqiang Север, Zhenhua Патот, gaokede електронски трговски центар 42002

Всичко за продукта

търговска марка:
ланжуу
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей