.

безплатна доставка BOSI 4шт 6мм, 8мм, 10мм, 12мм порцелан върха на копието керамични плочки, стъкло, мрамор тренировки набор от

безплатна доставка BOSI 4шт 6мм, 8мм, 10мм, 12мм порцелан върха на копието керамични плочки, стъкло, мрамор тренировки набор от

BGN 13.46

Сума
Налично за поръчка


Керамичка Плочка Стакло, Мермер Дупка Вежба Малку Сет
Discription : Вежба битови глава е направен од YG6 Легиран челик.HRC92-93. Пакет вклучувајќи : 1pc x6mm
1pc х 8мм
1pc x 10мм
1pc x 12mm
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
BS538006-12
Тип:
Лопатное Тренировка
Воспользуйся:
Друго
Дължина:
7-8см
търговска марка:
СИДЗИБОСИ
Материал:
Друго
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер