.

Безплатна доставка 13 бр. / компл. 2-12 мм, HSS спирала тренировки tin покритие HSS 4241 метално пробиване спиральное тренировка директен джолан

Безплатна доставка 13 бр. / компл. 2-12 мм, HSS спирала тренировки tin покритие HSS 4241 метално пробиване спиральное тренировка директен джолан

BGN 17.58

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот
13 PCS/СЕТ на ХСС 4241 TIN слој пресврт спирала вежба,пресврт вежба за дома, DIY користење, железо, алуминиум пластика дрво дупка дупчење&отворање итн.
Материјал : high speed челик 4241 (HSS4241)
Спецификации : 2.0 mm,2,5 mm ,3.0 mm, 3.2 мм, 4.0 mm, 5.0 мм, 5.5 мм,6.0 mm, 8.0 mm, 8.5 мм,10мм,10.5 мм,12mm
КОЛИЧИНА : 13 PCS/пакет 1pc/секој големина
Површински третман : Калај слој жолта боја
Месо тело : Прави круг месо тело вежба месо тело
Пакет : еден пластични ракав
Стандард : GB/T 6135.3-1996
Примена : High speed челик (ХСС), исто така познат како, е pin нож алатка материјали кои најчесто се користат за во агол железо, дрво, пластика, алуминиум материјал за дупчење дупки. Подобар дом! се инсталирани во електрични вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, специјално за нерѓосувачки челик дупчење.
Слични Производи :
Производ Слика
Работни Слика со безжична вежба возачот
ако треба оваа GP1002 A-12 V-Литиум-Батерија-мултифункционален-вежба-возач, ве молиме кликнете на оваа врска.
http : //www..com/store/product/Free-shipping-GP1002 A-12 V-Lithium-Battery-multifunctional-drill-driver-home-decoration-1 PC-battery-with-tool-kits/123391_2052663754.html
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Всичко за продукта

Дължина:
45-150мм
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
VD-HS13PCSTD
търговска марка:
Фудо
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
Тип:
Спиральное Тренировка
Материал:
Быстрорежущая Стомана
Предмет на:
спирала свредло hss
Материал:
hss 4241
Диаметър на:
2-12mm
Джолан:
директно кръгла джолан
Приложение:
желязо, алуминий, пластмаса, дърво пробиване
QTT:
13шт