.

Torx T5 Прозрачна Отвертка, За Ремонт, Демонтаж Набор От Инструменти Комбинация С Магнитен

Torx T5 Прозрачна Отвертка, За Ремонт, Демонтаж Набор От Инструменти Комбинация С Магнитен

BGN 1.04

Сума
Налично за поръчка


Torx T5 Транспарентен Шрафцигер За Поправка Disassemble Tool Комплет Комбинација Со Магнетни Карактеристики : 1. Сосема нов и висок квалитет 2.Едноставен и практичен дизајн 3.Специјално дизајниран за отстранување на завртки 4.Преносни и прецизниот дизајн, и лесно да се зафат и употреба. Опис на производот : Боја : Жолта Материјал : ПП+TPR, Хром молибден легиран челик Пакет содржина : ЕДЕН Torx T5 Шрафцигер Магнетни : Да Тежина : 15g

Всичко за продукта

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
T5
is_customized:
Yes
Вид На Главата На Винта:
Торкс
Размер:
17.6*17.6*127mm
Тип:
Магнитна Отвертка