.

CT20 17201-54030 17201 54030 Turbo турбокомпресор за TOYOTA Landcruiser 4-Runner 1985-89 Hi-ace Hiace 1998-01 2L-T 2LT 2.4 L 90HP

CT20 17201-54030 17201 54030 Turbo турбокомпресор за TOYOTA Landcruiser 4-Runner 1985-89 Hi-ace Hiace 1998-01 2L-T 2LT 2.4 L 90HP

309.58
BGN 279.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Опис на производот CT20 17201-54030 17201 54030 турбо Турбополнач За Тојота Landcruiser TD/4-Тркач 1985-1989/Hiace 1998-2001 2.4 L 2 L-Т 2 LT со дихтунзи Модел : CT20 Дел БР. : 17201-54030 17201 54030 Апликација возило : За ТОЈОТА Landcruiser TD/4-Тркач 1985-1989/Hiace 1998-2001 2.4 L Примена на моторот : 2 L-Т 2 LT 2.4 L 84 HP 90 HP - 1985-За Toyota Land Cruiser со 2 LT Мотор - 1984-За Тојота 4-Тркач со 2 LT Моторот Дел Број 17201-54030 OE Број 17201-54030 1720154030 Година 1984 - Опис За Toyota 4 Тркач, Landcruiser ТД CHRA 17202-54030 Турбо Модел CT20 CT20 WCLD Мотор 2 LT Зафатнина 2.4 L 2429 кзм KW 93/86 HP Гориво Дизел Пакет големина(CM) : 25*22*24 Гарантниот период : 12 месеци
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.и Зачувам се бесплатни за посетителите.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Гаранција&Враќа :
Сите предмети имаат една година гаранција. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. предизвикани од производство грешки. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. товарни е досадно од страна на купувачот. .
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел. Ние го ценат тоа. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш. Не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
CT20 17201-54030 за Toyota Landcruiser 4-Runner Hiace 98-2.4 L 2LT
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Предмет на:
Турбокомпресор CT20 turbo Turbo Turbo
Част№.:
17201-54030 17201 54030
Прилагането на превозното средство:
За TOYOTA LandcruiserTD / 4-Runner 1985-1989/Hiace 1998-2001 2.4 L
Двигател приложения:
2L-T 2LT 2.4 L 84HP 90HP 2L T
Хладилен:
водно охлаждане
Гаранция време:
12 месеца
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип Елемент:
Турбокомпресор
Модел:
CT20 17201-54030 за Toyota Landcruiser 4-Runner Hiace 98-2.4 L 2LT