.

От 45 000 Rpm Арматура Оригинален Korea Lab Beauty Machine JC100A & STRONG 206 Micromotor Handpiece Пробийте Strong 103L компоненти на Ротора

От 45 000 Rpm Арматура Оригинален Korea Lab Beauty Machine JC100A & STRONG 206 Micromotor Handpiece Пробийте Strong 103L компоненти на Ротора

121.52
BGN 77.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


45000rpm Арматура за Електрична Micromotor 103 L Handpiece Резервни Делови
Вовед :
1. Погоден за : Силна 103 L micromotor handpiece вежба.
Пакување Листа :
1. Силна 103 L Вежба Арматура 1pc

Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање Alipay, Western Union, Банкарски трансфер.
Купувачи pls белешки : Ние ќе брод на ставка(и) за вас, како подарок за да се избегне сопствени даночни проблем, повеќето земји ќе не полнење било царински давачки, но понекогаш некои земји ќе ви наплаќаат помалку пари за царински давачки. Тоа е incontrollable со нас. Па ние не плаќаат оваа такса. Ако имате било какви проблеми pls cantact нас.
Сите нарачки ќе бидат закажани да брод immediatedly според Ali Express адреса откако ќе се прифатени вашата целосна исплата, и ве молиме проверете дали адресата во Ali Express плаќање е точно. Ако регистрирана адреса не е точно во Airexpress, купувачот треба да не контактирате за да comfirm на точни и точната адреса, или купувачот ќе биде одговорен за целосно враќање на средствата. Ние брод на објектот на следниве земји и области од страна на international express, Тоа ќе трае 7 до 10 работни дена за да стигне до вас, но понекогаш постои еден или два дена, повеќе, таа лежи, за тоа како Царински процесот на пратката.
САД, велика БРИТАНИЈА, Хонгконг, Маца, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, Данска, Грција, Ирска, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија, Шведска, франција, Шпанија, Австрија, Канада, Германија и други земји со исклучок на погоре, можеме да ќ брод предмети за бесплатен превозот со авион mail со кои тоа ќе потрае повеќе отколку што подолго време (28 - 45 дена) за да стигне до тебе, и ако сакате да се добие што порано, pls контактирајте со нас пред превозот, ние можеме да брод од EMS, DHL, или ТНТ според вашето барање, но купувачот треба да плати дополнителни превозот цена.
Сите налози се processde од понеделник до петок, Наредби не се обработени за пратката за време на викендите и празниците.
Ние веднаш ќе ви e да ги извести следење на број во рок од 24 часа на обработка и испорака на вашиот предмет.
Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
Нашиот тим секогаш ја испита секој производ внимателно пред испорачување за да се обезбеди дека објектот ние испраќање е вистинскиот можете да изберете. Откако на вашиот производ остава нашите врати, ние постојано следење се додека не пристигна.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да legaly се минимизира вашиот увозни давачки ( или GST или V. А Т или други Даноци ). Во повеќето случаи, не постои обврска се плаќа на сите. Меѓутоа, ако било additioanl трошоци генерирани за царинење мора да се има од страна на клиентите.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете кај сте земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за additioanl на превозот обвиненија.
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако пакетот оштетување во текот на товар, pls одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Тогаш контактирајте со нас веднаш.
Ако треба да се вратите, pls проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики ofr потврда, и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите techincal инженер проверуваат примената retrun е без никакви квалитет proble, сите бесплатно е во купат трошок.

Всичко за продукта

Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
103Л