.

Push електрическа преса switch пластмасова дъска за Bosch GSH11E, 11e switch push plate аксесоари, високо качество!

Push електрическа преса switch пластмасова дъска за Bosch GSH11E, 11e switch push plate аксесоари, високо качество!

22.21
BGN 21.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Притисни електрични изберете switch Пластични одбор за Bosch GSH11 E, 11 E switch притисни плоча прибор Погодни за Бош Модели : GSH11 E Име на Производ : Push електрични изберете switch Пластични одбор
Материјал : Пластични Специфична големина : погледнете слики 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
За Bosch GSH11E
Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Модел адаптиране на продукта:
за йеронимус бош