.

4 бр. / компл. HSS 5 флейта Зенковка тренировка Комплект от 3 мм-6 мм високоскоростна стомана удължител дървообработващи електроинструменти фаска високо качество

4 бр. / компл. HSS 5 флейта Зенковка тренировка Комплект от 3 мм-6 мм високоскоростна стомана удължител дървообработващи електроинструменти фаска високо качество

8.80
BGN 7.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Четири парче сет содржи битови за дупчење пилот дупките за завртки големини 3мм, 4mm, 5mm, 6mm.
Посебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка.
Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч.
Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови.
Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew.
Chamfer е 5 флејта,Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи,
потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.
Спецификации
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : ХСС Вежба 4241
Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45
Димензија :
3мм 60mm x(L)
4mm x 75mm(L)
5mm x 85mm(L)
6mm x 93mm(L)
Кол. на Chamfer : 15.8 mm
Месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело.
Пакетот вклучува
4 x Дрво chamfer
1 x Хексадецимален месо тело

Всичко за продукта

търговска марка:
Девети Свят
Тип:
Зенкерное Тренировка
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
АРТИКУЛ175485
Материал:
Быстрорежущая Стомана
Воспользуйся:
Пробиване На Дърво
is_customized:
Yes
Име:
doersupp