.

8-клетъчна батерия лаптопа на I-S25 I-S27 MS1006 MS1003 002 MS1012 MS1057B MS1058 MS1013 TCL T20 TCL T21 K20 K21, за HEDY AW100D

8-клетъчна батерия лаптопа на I-S25 I-S27 MS1006 MS1003 002 MS1012 MS1057B MS1058 MS1013 TCL T20 TCL T21 K20 K21, за HEDY AW100D

62.16
BGN 59.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
BTY-S25 BTY-S27 BTY-S28
MS1012 MS1013 MS1006
Compatiable Лаптоп Модел :
За Mega Book
S230 S250 S260 S262 S270
MS-1006 MS-1013 MS-1012
MS-1057 MS-1058
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Напрежение На Батерията:
14,8 в
търговска марка:
Силата На Кибопера
Капацитет На Батерията:
>5001 ма
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
I-S25
Тип:
Литиево-Йонна
Съвместим Марка:
MSI
Тип:
Литиева Батерия
Цвят:
Черен
Размер:
142.40 x 87.10 x 9.40 mm
Тегло:
269.33g
Приложение:
за msi
Напрежение:
14,8 в
Опаковка:
Кафява кутия
Срок за плащане:
T / T WesternUnion
is_customized:
5200mAh