.

За HP COMPAQ 550 541 540 530 520 510 500 511 515 516 610 615 425 625 18.5 V 3.5 A лаптоп адаптер за променлив ток зарядно устройство захранващ кабел

За HP COMPAQ 550 541 540 530 520 510 500 511 515 516 610 615 425 625 18.5 V 3.5 A лаптоп адаптер за променлив ток зарядно устройство захранващ кабел

BGN 21.90

Сума
Налично за поръчка


Технички Спецификации :
1.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.Излез : 18.5 V,3.5 A,65 W
3.DC Plug Големина : 4.8 мм*1.7 мм(погледнете ја сликата)
4.Пакет : Да
5.Боја : Црна
6.Гаранција : 1 Година
7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Изходен Ток:
3.5 а
Изходно Напрежение:
18,5 в
Съвместим Марка:
За Compaq, за HP
Номер На Модела:
За HP COMPAQ 550 541 540 530 520 510 500 511 515 516 610 615 425 625
търговска марка:
АДЖЕЙО
Тип Штепсельной Вилици:
Стандарт на ЕС, САЩ, Великобритания, АС е на разположение,и ние ще го доставим приспособява вашата страна
Размер на съединителя:
4.8 мм*1.7 мм
Въвеждане:
100~240V 50/60 Hz
Гаранция:
1 година
Качество:
Всички тествани преди да изпратите
Доставка:
Безплатна доставка по пощата / ePacket
Състояние:
чисто нов
Пакетът включва:
Адаптер за променлив ток + един кабел(подходящ за вашата страна)