.

SSEA нов лаптоп US клавиатура за Acer Aspire 5251 5252 5538 5551 5552 5736 5738 5741 5820 7540 5740 5336 7551 5410 8572 лаптоп

SSEA нов лаптоп US клавиатура за Acer Aspire 5251 5252 5538 5551 5552 5736 5738 5741 5820 7540 5740 5336 7551 5410 8572 лаптоп

22.38
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Писмо : Англиски
НИ стандард , 90-ден Гаранција
Нови
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1. Ние можеме да брод на светот.
2. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3. Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
Друго
търговска марка:
SSEA
Стандарт:
Стандарт на САЩ