.

SSEA нов сребърен САЩ клавиатура за ASUS N551 N551J n551jb n551jk n551jm n551jq клавиатура за лаптоп без рамка безплатна доставка

SSEA нов сребърен САЩ клавиатура за ASUS N551 N551J n551jb n551jk n551jm n551jq клавиатура за лаптоп без рамка безплатна доставка

38.38
BGN 36.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Бренд Нови
90 Дена Гаранција
НИ Изгледот на тастатурата на екранот и биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Номер На Модела:
клавиатура
търговска марка:
SSEA
Съвместим Марка:
ASUS
Стандарт:
Стандарт на САЩ