.

SSEA нов лаптоп руска клавиатура за Acer Aspire 5560G 5560 (15) 5551 5551g 5552 5552G 5553 7739 7740 7741 7745 BG клавиатура

SSEA нов лаптоп руска клавиатура за Acer Aspire 5560G 5560 (15) 5551 5551g 5552 5552G 5553 7739 7740 7741 7745 BG клавиатура

22.96
BGN 22.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


3 Месеци Гаранција
Состојба : Нова
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Съвместим Марка:
Компанията Acer
Стандарт:
Руски Стандарт
Номер На Модела:
5750 5750ZG
търговска марка:
SSEA