.

SSEA нова американска английски за Acer Aspire 5736 5741 5750G 5733 5349 E443 5536 клавиатура на лаптоп

SSEA нова американска английски за Acer Aspire 5736 5741 5750G 5733 5349 E443 5536 клавиатура на лаптоп

22.91
BGN 22.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка

Бренд Нови
180 Дена Гаранција
НИ Изгледот на тастатурата на екранот и биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
Друго
търговска марка:
SSEA
Стандарт:
Стандарт на САЩ