.

Батерия за лаптоп 15-B003TX b004tx15-b119tx батерии LA04 HSTNN-YB5M 728460-001

Батерия за лаптоп 15-B003TX b004tx15-b119tx батерии LA04 HSTNN-YB5M 728460-001

47.76
BGN 45.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Компатибилен Батеријата Модел/Батерија Број : LA04 HSTNN-YB5 M
Компатибилен Лаптоп Модел : 15-B003 TX B004 TX15-B119 TX
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Напрежение На Батерията:
14,8 в
търговска марка:
Силата На Кибопера
Съвместим Марка:
HP
Номер На Модела:
LA04
Статут На Продукти:
Склад
Капацитет На Батерията:
2501-3000 ма
Тип:
Литиево-Йонна
Тип:
Литиева Батерия
Цвят:
Черен
Размер:
142.40 x 87.10 x 9.40 mm
Тегло:
269.33g
Приложение:
за hp
Напрежение:
14,8 в
Отделението Елемент:
4 клетки
Опаковка:
Кафява кутия
Сертификат:
CE, ROHS