.

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер 0WK890 0WK9BL 310-7743 за Dell Inspiron 15R 3521 3531 3537 3541 3542 3543 4520

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер 0WK890 0WK9BL 310-7743 за Dell Inspiron 15R 3521 3531 3537 3541 3542 3543 4520

BGN 22.37

Сума
Налично за поръчка

19.5 V 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 0 WK890 0 WK9 BL 310-7743 за Dell Inspiron 15 R 3521 3531 3537 3541 3542 3543 4520 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходно Напрежение:
19,5 в
Изходен Ток:
4.62 а
Съвместим Марка:
за Dell
Номер На Модела:
0WK890
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички