.

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-05D2 CF878 CF989 за Dell Inspiron N3721 N4520 M301ZR M421R M501N301ZR

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-05D2 CF878 CF989 за Dell Inspiron N3721 N4520 M301ZR M421R M501N301ZR

BGN 22.37

Сума
Налично за поръчка

19.5 V 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-05 D2 CF878 CF989 за Dell Inspiron N3721 N4520 M301 ZR M421 R M501 N301 ZR Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходно Напрежение:
19,5 в
Номер На Модела:
PA-1900-05D2
Изходен Ток:
4.62 а
Съвместим Марка:
за Dell
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички