.

Стара ефект стени лаптоп стикер стикер на кожата за MacBook Air Pro Retina 11 13 15 винил Mac Notebook Case Body Full Cover Skin

Стара ефект стени лаптоп стикер стикер на кожата за MacBook Air Pro Retina 11 13 15 винил Mac Notebook Case Body Full Cover Skin

19.18
BGN 16.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики на производот : Направен од Премиум винил оценет за 4 до 6 години на употреба на отворено и 7+ години за внатрешна употреба. Лесно се отстрануваат без остатоци и без да се оштети површината. Прецизност-cut, совршено се вклопуваат. Се интегрираат со LED apple. Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ. Пакување вклучуваат : 1 buc предната маска целосна кожата налепница
* забелешка : ова е налепници,не е случај

Всичко за продукта

Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
12 Retina, 2016 Pro 13, 2016 Pro 15, 11 (Air), 13 (Air), 13 (Retina), 15 (Pro), 15 (Retina), 13 (Pro)
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
17-3
Материал:
PVC
Водоустойчив:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
Sanalyn