.

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-01DS 450-11174 за Dell Inspiron 6400 3543 640m 710M 4520 7420 5425

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-01DS 450-11174 за Dell Inspiron 6400 3543 640m 710M 4520 7420 5425

BGN 22.38

Сума
Налично за поръчка

19.5 V 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-01 DS 450-11174 за Dell Inspiron 6400 3543 640m 710 M 4520 7420 5425 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходно Напрежение:
19,5 в
Изходен Ток:
4.62 а
Съвместим Марка:
за Dell
търговска марка:
Firstmax
Номер На Модела:
PA-1900-01DS
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички