.

US New Laptop keyboard for lenovo 15 Y700 15-isk English black

US New Laptop keyboard for lenovo 15 Y700 15-isk English black

BGN 35.20

Сума
Налично за поръчка

Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
за lenovo 15 Y700 15-isk
Съвместим Марка:
Lenovo
Стандарт:
Стандарт на САЩ