.

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер Y596G Y807G Y808G за Dell Vostro V131 V131D 1550 1700 3350n 3400 1710 3546 3560

19.5 V 4.62 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер Y596G Y807G Y808G за Dell Vostro V131 V131D 1550 1700 3350n 3400 1710 3546 3560

BGN 22.35

Сума
Налично за поръчка

19.5 V 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер Y596 G Y807 G Y808 G за Dell Vostro V131 V131 D 1550 1700 3350n 3400 1710 3546 3560 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходно Напрежение:
19,5 в
Номер На Модела:
Y596G
Изходен Ток:
4.62 а
Съвместим Марка:
за Dell
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички