.

Френска клавиатура за Bell Easynote LK11BZ LK13BZ VAB70 LS11HR TS11HR p5ws5 p5ws5 p7ys5 vg70 черно FR AZERTY клавиатура

Френска клавиатура за Bell Easynote LK11BZ LK13BZ VAB70 LS11HR TS11HR p5ws5 p5ws5 p7ys5 vg70 черно FR AZERTY клавиатура

BGN 27.04

Сума
Налично за поръчка


Нов лаптоп, француски FR Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Црна
Француски FR верзија AZERTY тастатура
Компатибилна со следниве предмети :
За Бел Easynote LK11 BZ LK13 BZ VAB70 LS11 HR TS11 HR p5ws5 p5ws5 p7ys5 vg70
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Всичко за продукта

Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
FR AZERTY за врата NV55 NV57
Стандарт:
Френски Стандарт
търговска марка:
Палго
Състояние:
НОВО
Пакет:
Кутия от крафт-хартия
версия:
FR френски
Гаранция:
Международна Гаранция A Plus