.

EU-US UK Charger 12V 2A Tablet Charger Adapter 2.5 mm for Universal на Android Tablet Charger Cube U30GT2 U30GT Безплатна доставка

EU-US UK Charger 12V 2A Tablet Charger Adapter 2.5 mm for Universal на Android Tablet Charger Cube U30GT2 U30GT Безплатна доставка

17.04
BGN 16.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА 12 V Полнач 2 A Таблета Адаптер за полнење 2,5 mm за Android Универзална Таблета Полначот Коцка U30 GT2 U30 GT Бесплатен Превозот
1. Технички Спецификации :
1) Влез : 100 до 240 V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60 Hz (во светот употреба)
2) Излез : DC12 V 2 A
3) копче : 24 W
4) Штекер : 3-prong/2-prong
5)Конектор : 2,5 mm*0.7 mm
2. Заштита
1)во текот напон заштита : 120%мин
2)во текот тековната заштита : 120%мин
3)во текот вчитај заштита hiccp режим,авто-обнова
4)Кратки-коло заштита : automatic recovery
5)Оптоварување регулатива : ±5%
3. На животната средина барање
1)оперативни температура : 0-40
2)температура на чување : -20-85
3)операта тинг релативната влажност : 595%RH
4) да Издржи напон : AC 3,000 V (минимум), 5m A (максимум)
5)Изолација отпор : DC 500 V 100 MΩ (минимум)
Забелешка Тука :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална ac адаптер 's излезниот напон, струја и конекторот е големина е accordant со овој ac адаптер пред ставање ред.
Пакет Содржи : 1x за Android Универзална Таблета Полначот Коцка U30 GT2 U30 GT
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !

Всичко за продукта

Изходно Напрежение:
12V
Пакет:
ДА
Съвместим Марка:
Универсален
Номер На Модела:
12v Tablet Charger Adapter 2.5 мм
търговска марка:
Джерис Пауър
Изходен Ток:
2A
Цвят:
Черен
Въвеждане:
100-240V
Изход:
12V 1.5 A-2A
силата на:
24 W
Гаранция:
една година
is_customized:
Yes