.

Испанска клавиатура за Acer Aspire E15 E5-511 E5-511G E5-511P E5-521 E5-521G E5-721 E5-731 E5-771 Black SP или Latin LA Keyboard

Испанска клавиатура за Acer Aspire E15 E5-511 E5-511G E5-511P E5-521 E5-521G E5-721 E5-731 E5-771 Black SP или Latin LA Keyboard

BGN 24.32

Сума
Налично за поръчка


Нов лаптоп, шпански СП Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Црна
Шпански СП или латински ЛА тастатура
Компатибилен со следнава содржина :
За Acer Стремат E15 E5-511 E5-511 G E5-511 P E5-521 E5-521 G E5-721 E5-731 E5-771
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Всичко за продукта

Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
SP teclado за
Стандарт:
Испания Стандарт
търговска марка:
Палго
Състояние:
НОВО
Пакет:
Кутия от крафт-хартия
версия:
Испански SP
Гаранция:
Международна Гаранция A Plus