.

14 LCD дисплей с touch screen Digitizer Display + Bezel за Lenovo YOGA 710-14IKB 80V4 80V4002NCD Събрание

14 LCD дисплей с touch screen Digitizer Display + Bezel за Lenovo YOGA 710-14IKB 80V4 80V4002NCD Събрание

BGN 255.97

Сума
Налично за поръчка

14" LCD Екран на Допир Digitizer Екранот + Рамки за Леново ЈОГА 710-14 IKB 80 V4 80 V4002 NCD Собранието Големина на Екран : 14.0" Примена : За Леново Yoga710-14 тип на Производ : LCD дисплеј+допир собрание Резолуција : 1920*1080 LCD Дисплеј : LP140 WF7.SPB1 Гаранција : 3 Месеци
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Всичко за продукта

Приложение:
Лаптоп
търговска марка:
МАТЕЕРКЕ
Номер На Модела:
За Lenovo Yoga710-14
Съвместим Марка:
Lenovo
Тип На Компонент:
събрание
Размер На Екрана:
14.0
Вид На Продукта:
Монтаж+bezel
Състояние:
Брад Нов, точно с производство на 100% съвместим
Гаранция:
3 месеца
LCD дисплей:
LP140WF7. SPB1
съединител:
30PIN
Разделителна способност:
1920*1080