.

за lenovo charger 20V 3.25 A PA-1650-72 36200283 0a36262 0A36263 45N0260 лаптоп адаптер за Lenovo Flex 10 14 14AD 14AP 14AT

за lenovo charger 20V 3.25 A PA-1650-72 36200283 0a36262 0A36263 45N0260 лаптоп адаптер за Lenovo Flex 10 14 14AD 14AP 14AT

BGN 29.25

Сума
Налично за поръчка

за леново полначот 20 V 3.25 НА АП-1650-72 36200283 0 A36262 0 A36263 45 N0260 лаптоп ac адаптер за Леново Flex 10 14 14 AD 14 AP 14 AT Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 20 V Излез Тековната : 3.25 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходен Ток:
3.25 а
Изходно Напрежение:
20В
Съвместим Марка:
за lenovo
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Номер На Модела:
36200283
Тип Штепсельной Вилици:
за всички