.

за lenovo charger 20V 3.25 A ADLX65NLC2B 0B47459 0B47461 45N0330 адаптер за Lenovo M4400s M490s S410 Flex S435 S510 S600

за lenovo charger 20V 3.25 A ADLX65NLC2B 0B47459 0B47461 45N0330 адаптер за Lenovo M4400s M490s S410 Flex S435 S510 S600

BGN 28.62

Сума
Налично за поръчка

за леново полначот 20 V 3.25 НА ADLX65 NLC2 B 0 B47459 0 B47461 45 N0330 ac адаптер за Леново M4400s M490s S410 Flex S435 S510 S600 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 20 V Излез Тековната : 3.25 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Всичко за продукта

Изходен Ток:
3.25 а
Изходно Напрежение:
20В
Съвместим Марка:
за lenovo
Номер На Модела:
45N0330
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички