.

3 мм неопрен Нескользящая обувки за гмуркане гмуркане чорапи плажни ботуши драскотини затопляне зимно плуване Приморски неопрен за предотвратяване на

3 мм неопрен Нескользящая обувки за гмуркане гмуркане чорапи плажни ботуши драскотини затопляне зимно плуване Приморски неопрен за предотвратяване на

9.78
BGN 7.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


3мм Neoprene Нуркањето Чевли Нуркање Чорапи Плажа Чизми Гребнатини Затоплување Не се лизга Зимски Пливачки Крајбрежје Wetsuit се Спречи
Бренд : да се ЧУВА НУРКАЊЕ
Боја : Жолта, Розова , Црна , Сина
Материјал : 3мм Neoprene Wetsuit Материјал
Карактеристики : дното користи колоидното честички. Чорапи устата користи лепенка .
Функција : ги Задржи нозете топло. Спречување на корали и гребен нула нозе.
Answer : ___________________________ Note :
Некои производи поради краткото време на отсуство фабриката, па можеби имаат поголем мирис, по приемот на стоката, можете да се впие неколку часа во вода, и се суши за неколку дена надвор од вратите, ќе се подобри. Ако умот ве молиме купи претпазливо, ви благодариме!
1. Висина на средства од трговецот да sock устата висина. 2. Должина на средства од пета на чорапи до пети на чорапи должина. Податоците се измерени рачно, може да има грешки. Ако вашите нозе се fatter може да се купи една големина поголема.
Acorrding да спортски чевли големина како стандард. Секој нозете се чувствуваат се различни, Како лабава може да се купи една големина поголема.
shippment Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
PGM
Материал:
неопрен