.

1pcs High Power (4-7)* 1W DC 15-55V Power Supply LED Driver Adapter Трансформърс Switch For LED Strip LED Light Bulb

1pcs High Power (4-7)* 1W DC 15-55V Power Supply LED Driver Adapter Трансформърс Switch For LED Strip LED Light Bulb

BGN 4.14

Сума
Налично за поръчка

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
Висока Моќност Led Драјвер Трансформатори (10-18)*3 W, Текст AC 85-277 V Излез DC 36-58 V За Светлина, Крушка Светилка на Вниманието Led Напојување
Пакување содржина :
1*(4-7)*3w led драјвер
Спецификации :
Текст AC : 85-265 V. AC : 0.25 Макс
Излезна СТРУЈА : 15-55 V. DC : 300m A

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Трансформатори И Осветление
търговска марка:
ly&oy'Star
Материал:
Висококачествена пластмаса
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Изходно Напрежение:
ПОСТОЯНЕН ТОК ЗА 15-55В
Гаранция:
3 години
Номер На Модела:
(4-7)x 1 W
Изходен Сигнал:
DC
Входен Сигнал:
AC
Характеристики:
кайро, тишина,пестене на енергия
Входно Напрежение:
ac 85-265V
Тегло:
26g
Аксесоари За Осветление:
(4-7)* осветителни трансформатори с мощност 1 W
led драйвер:
Трансформатори И Осветление
водительский светодиод:
(4-7)* осветителни трансформатори с мощност 1 W
Име на продукта:
(4-7)* led източник на захранване с мощност 1 W
Тип:
Източник на захранване led ac
Вата:
(4-7)* led драйвери мощност 1 W
Стил:
Led трансформатори и осветление
(4-7)* размер на водача светодиода с мощност 1 W:
7*3*2.2 см