.

5 Set Auto DT 2 Pin Deutsch водоустойчив женски мъжки авто клеммный конектор Mazda

5 Set Auto DT 2 Pin Deutsch водоустойчив женски мъжки авто клеммный конектор Mazda

BGN 17.44

Сума
Налично за поръчка

Авто DT 2 Pin Германски Водоотпорен Женски Машки Автомобилската Терминал Конектор Приклучок Mazda Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
DJ7022-1.5-11 DJ7022-1.5-21
търговска марка:
GIEXCEED
is_customized:
Yes
Приложение:
Кола
Тип:
Адаптер
Пол:
Жена и мъж