.

10 бр. / лот USB3. 0 AF 90 градуса ПХБ Mount Connector Type A Female Jack Socket Right Angle w / Къдрава Mouth USB ПХБ Adapter

10 бр. / лот USB3. 0 AF 90 градуса ПХБ Mount Connector Type A Female Jack Socket Right Angle w / Къдрава Mouth USB ПХБ Adapter

19.04
BGN 13.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


10pcs High-Speed USB3.0 Тип Женски Штекер Десен Агол w/ Кадрава Устата USB Приклучок за Пренос на Податоци за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп PCB DIY
Точка Име : USB3.0 БОЛЕСТ 90 степени Конектор (USB3.0 БОЛЕСТ 90° ) USB Тип : USB 3.0 A-тип Женски Џек,На 90 Степен/Десен Агол,Со Кадрава Устата Нето Тежина : 2,4 g/еез Апликација : Видео/Аудио,Осветлување,итн. Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs USB3.0 Конектор Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Всичко за продукта

Тип конектор:
USB 3.0 A женски
Номер На Модела:
L91-US01-512
търговска марка:
R
Името на елемент :
USB3. 0 AF правоъгълен конектор
Конектор USB терминал:
Тип порт USB 3.0
USB-адаптер / конвертор:
Правоъгълен, w/ курчавый устата
Пол:
Жак USB Женско / Jack
Приложение:
Печатни платки, видео / аудио, осветление и т.н.
Статус:
100% чисто нов, високо качество,в наличност