.

DC36V 350W 10A универсален регулируем импулсен източник на захранване за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Led Radio Lighting Трансформърс Power Supply

DC36V 350W 10A универсален регулируем импулсен източник на захранване за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Led Radio Lighting Трансформърс Power Supply

46.38
BGN 39.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен превозот DC36 V 350 W 10 A Универзална Регулирани Префрлување Напојување за видео надзор Led Радио Осветлување Трансформатори Напојување
Влезен Напон : AC110 V/240 V
Излезен Напон : DC 36 V
Излезна Струја : 0~10 A
Нето Тежина : 800gram
Димензии : 220*120*50mm
Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај
Безбедност на Усогласеност : CCC / Rohs / CE
Висока цена-ефикасен, сигурност со стандардите за индустријата
Изградена-во текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита
Работна Температура : 0~40 C
Температура на чување : -20~60 C
Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
ВО ВРАТА ЗА УПОТРЕБА САМО! 1pcs Нови 36 V DC 10 A 350 W Регулирани Префрлување Напојување

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Трансформатори И Осветление
документ:
CCC, CE, RoHS
търговска марка:
МЪДРЕЦЪТ ЛУ МЕЙ
Материал:
Алуминий
Входно Напрежение:
100V-240V
Характеристики:
Източник на захранване DC36V
Изходен Сигнал:
.
Входен Сигнал:
.
Изходно Напрежение:
36В
Гаранция:
2 години
Тегло:
1kg
Номер На Модела:
Източник на захранване 36В 10А
Изходен Ток: