.

Мъжки женски Crystal DC захранващ кабел 1 м IP68 Водоустойчив конектор удължител за кабел за 12V 24V led ленти светлина

Мъжки женски Crystal DC захранващ кабел 1 м IP68 Водоустойчив конектор удължител за кабел за 12V 24V led ленти светлина

9.58
BGN 7.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


Водоотпорен DC Конектор/ Водоотпорен Проширување Конектор се користи Главно за продолжување на напојување или две парчиња на една боја IP68 водоотпорен led лента на светлина,Тенок Мини LED Dimmer Контролер,итн. Лесно & Професионален Кабел за Продолжување на Жица,Водоотпорен DC Конектор. Кристал/Транспарентен Капак за да се направи тоа, флексибилен,лесен за употреба Водоотпорен Конектор Тип : 5.5 X2.1 MM Должина=1 M
Пакетот Вклучува :
5 PCS * Машки-Женски Водоотпорен Конектор
4361556468971357 Compatiable КТ LED Контролер и Напојување US $ 14.27 /парче US $ 22.69 /парче US $ 47.99 /парче US $ 5.86 /парче US $ 3.62 /парче
Ве молиме потврдете ја вашата Адреса,Пост Код и вашето Целосно Име во текот на исходот,така што ќе може да добијат парцели во времето. Во меѓувреме, ако пакетот се врати назад, бидејќи погрешно примачот информации,ќе ги преземе сите reponsibility и назад.
Парцели мора да биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена по плаќање пристигна нормално. (Тоа ќе се реши со договор помеѓу нас за ОЕМ производи)
Превозот време за да ширум светот може да потрае до 10 - 45 работни дена од Пост Воздух Mail , од 3-7 работни дена од Експрес (EMS,Fedex,DHL,UPS-от), 3-20 работни дена од Посебна линија (Aramex,Ru-Линија), поради строгите обичај инспекција и различни coutries. Освен за влијанието на времето,празници,политички и општеството ситуација итн. Па изберете погоден превозот начини кога исходот.
Превозот не е со увозните давачки,даноци и други трошоци,купувачите треба да ги земе theresponsibility. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на царинската такса пред купување,во случај на парцели се откажал и се вратил.АКО е така купувачите ќе ги преземе сите поврзани reponsibility поради над овие прашања.
АКО сакате да се стави помала вентил на комерцијална фактура за царинска вентил за да се плати помалку царина,ве молиме љубезно ни остави Забелешка на ред,ние ќе ви помогнеме да го направите како вашиот побара. Време на испорака за референца :
Парк во Кина на светот : за Да RU нормално тоа ќе се 15-45 дена од страна на Регистрирани Пост Воздух Mail,Max до 90 дена,20-35days. со Превозот До НАС,CA,АУ,нов зеланд, нормално тоа ќе потрае околу 7-25 дена од страна на E-Пакет,USPS На Европската & Азија земји тоа ќе биде потребно за 15-40 дена од страна на Регистрирани Пост Воздух Mail,5-20days од страна на e-Пакет.
Акции во Русија да Русија : тоа ќе биде потребно 1 до 15 дена да пристигнат за зона 1, зона 2, Зона 3, а максимум 40days да Зона 4 (Remote Област)

Всичко за продукта

Цвят:
1M
Пакет:
2 от пакет, 5 пакета
търговска марка:
MJJC
Номер На Модела:
Конектор dc
Водоустойчив класиране:
IP68
Цвят:
Кристално Чист Цвят
Размер конектор dc:
5. 5x2. 1mm
обща дължина:
1M
Целта:
Удлинительный Кабел
Използва Се За:
led светлина
Смогите да бъде индивидуално:
Да, кажете ни на дължина и брой на поръчка
Тип:
Конектор dc