.

Безплатна доставка 50шт 2P бърз терминал тел жак прес тип 2 бита задника led лампи и фенери, без заваряване без винтове

Безплатна доставка 50шт 2P бърз терминал тел жак прес тип 2 бита задника led лампи и фенери, без заваряване без винтове

7.44
BGN 7.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Три чекори за да се заврши жица за поврзување Без завртки и solidering : 1. Притиснете го копчето за пролет клип 2. Вметнете жици (ве молиме правилно да се поврзете на + и -) 3. Објави притиснете клип 2 P Пролет Конектор за 3528 5050 led лента од Материјал : ПВЦ, Металик Пролетта Големина : 2cm x 1.8 cm x 1.2 см - 0.78 инчен x 0.71 инчен x 0.47 инчен Пакет се Вклучени : 50 x Пролет Конектор

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Бърз терминал кабелен щепсел 2P