.

2 бр./лот FFQ 939 BGA реболлинг издънка вакуумно смукателна дръжка с 3 дюзи

2 бр./лот FFQ 939 BGA реболлинг издънка вакуумно смукателна дръжка с 3 дюзи

BGN 7.12

Сума
Налично за поръчка


100% сосема нов и висок квалитет на Висок квалитет на материјалите и професионален дизајн Рака алатка за подигање на мали електронски компоненти
Три вшмукување глава се предвидени со овој вшмукување молив, поголем големина, средни и мали големина

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Баласти