.

100 бр. / лот led конектор Силикон скоба за закрепване водоустойчив 3528 5630 5730 3014 smd 5050 SMD RGB RGBW led лента скоба скоба

100 бр. / лот led конектор Силикон скоба за закрепване водоустойчив 3528 5630 5730 3014 smd 5050 SMD RGB RGBW led лента скоба скоба

5.44
BGN 5.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


100pcs/многу LED Конектор Силикон Клип за Одредување Водоотпорен 3528 5630 5730 3014 5050 RGB RGBW LED Лента Заградата Менгеме
Внимание : Ова се стега не вклучува завртки! Ако ви треба завртки, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да го нарачате. Ви благодариме~
Внимание : Ова се стега не вклучува завртки! Ако ви треба завртки, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да го нарачате. Ви благодариме~
Technial Податоци
*Материјал : Најлон.
*За IP65 ЛЕД Лента.
Димензионални Цртање
Поврзани Производи
Пакет Inclu de
1x 100pcs/многу Стегач за Водоотпорен лента (не вклучуваат завртки)
За Бренд Nicelux е една од водечките LED додаток онлајн бренд. Главните производи што ги нудиме се Конектори за жица и LED лента конектори, итн. Услуга Политика Жалба
Контактирајте не директно.
Кажете ни причина : Сликата & видео се и ok.
Ние се реши проблемот. Данок & Должност
Нашата цена исклучи било данок & должност која може да се бара во вашата земја е обичај. Треба да се плати данок и должност ако е потребно.
Пониската Вредност на Фактура : ве Молиме контактирајте со нас. Ние ќе соработуваме. Гаранција
Гаранција Time : 14 месец од датумот на купување.
Дефект во рамките на Гарантниот период : Ние ќе наплата тебе или ви испрати замена. Наплата На Гаранција
Квалитетот На Лекот И /
Оштетени против примање на
Не како што е опишано
Не ја прими стоката како ветување

Всичко за продукта

Цвят:
За 8мм, за 10мм, за 12mm
търговска марка:
nicelux
Номер На Модела:
NL13-8MCWS, NL13-10MCWS, NL13-12MCWS
Ширина на приложимите светлина подложки Led:
8mm, 10mm, 12mm
Водоустойчив ниво приложим led лента:
IP65
Материал на затваряне:
Найлон
с винтове:
No