.

Кабелен вход PG25 IP68 Водоустойчив конектор диаметър 16-20 мм найлонови и пластмасови телена вводы

Кабелен вход PG25 IP68 Водоустойчив конектор диаметър 16-20 мм найлонови и пластмасови телена вводы

BGN 114.40

Сума
Налично за поръчка

100 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 100pcs PG25 За 16mm ~ 20mm кабел Снабдување боја : Црна или бела боја,на пример може да изберете 100pcs црна или 100pcs бела,или ќе cann изберете 20pcs бели+ 80pcs црна,whateve. Материјал : IP68 УЛ најлон 6/6, оган оценка 94 v-2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал. Карактеристики : 1. Стегање прстен на посебен дизајн, силна тензија, без оштетување на моторот. 2. Не треба да дезинтеграција на фиксна главата, кабел може да биде директно вметнат цврсто, заштеда на време и удобен. 3.Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди. 4.Без демонтажа, кабел може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на време. 5.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Кабелен въвеждане на M & PG