.

100 бр./ лот, 10 мм 2pin жак за 5050 един-цветен led лента LED на PCB board connector wire

100 бр./ лот, 10 мм 2pin жак за 5050 един-цветен led лента LED на PCB board connector wire

15.84
BGN 10.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


100pcs/многу LED Лента Конектор Адаптер со Кабел За 5050 Единствена Боја на 10мм 2pin , Без Заварување Адаптер ЕЕ ПРЕВОЗОТ [BX-2-10]
Поврзете led лента за напојување
Timesaving, лесно да се поправи.
Со оваа ставка можете да го поврзете вашиот 5050 LED Лента како вашата желба.
Сигурен поврзете, добри перформанси.
Постапка : Од Лента за напојување
Внимание :
Конектор за PCB е само за
1. 5050 LED Лента Светлина 10мм во ширина.
2. LED лента во Една боја.
Пакет се вклучени :
100 компјутери * 10мм led лента еден Конектор со Кабел

Всичко за продукта

Номер На Модела:
2-пинов конектор
търговска марка:
YJBCo