.

Оригинален нов гореща точка без контактен ключ DW-AD-617-M18 гаранция за качество

Оригинален нов гореща точка без контактен ключ DW-AD-617-M18 гаранция за качество

BGN 43.18

Сума
Налично за поръчка

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
Препорачаните производи : NI10-M18-AP6 X, NI10-M18-AN6 X NBB5-18 GM50-ЕМ NI35-CP40-AP6 X2 NBB5-18 GM50-Е2 NBB20-U1-Е2

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ключове
Характеристики:
Сензор
документ:
CQC
Номер На Модела:
DW-AD-617-M18
Тип На Ключа:
Без Контактен Ключ
Гаранция:
30 дни
Материал:
Пластмаса
текущата:
100А