.

Оригинален нов гореща точка авариен прекъсвач контакт 3SB3420-0B 3SB3420-0C

Оригинален нов гореща точка авариен прекъсвач контакт 3SB3420-0B 3SB3420-0C

18.22
BGN 17.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
0 B е нормално отворена 1 NO, 0 C е 1 NC нормално затворен

Всичко за продукта

Цвят:
0B, 0C
Тип Елемент:
Ключове
документ:
CQC
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Характеристики:
Ключ
Гаранция:
30 дни
Номер На Модела:
3SB3420-0B 3SB3420-0C
Материал:
Пластмаса
текущата:
100А