.

кръпка 4.5 * 4.5 * 3.8-9 мм сензорен Джог бутон превключвател бутон пакет пакет 4. 5x4. Елемент 5

кръпка 4.5 * 4.5 * 3.8-9 мм сензорен Джог бутон превключвател бутон пакет пакет 4. 5x4. Елемент 5

BGN 33.10

Сума
Налично за поръчка


1 правиме секој трговија со искреност. Сите производи Ние доџо. Доџо-то.обезбеди се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и don 't вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност во компанијата суфикси пакети или брендови на IC се во друштво' s цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имаат голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
Приемот на 4. По goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации Повратни информации е многу важно за нас PLS оставете 5 ѕвезди Повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor PLS контакт со. Ако има некој проблем со нашите објекти. Ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, Ако се многу модели на двете двете ве молиме забелешка на објектот Бр. Треба по уплатата.

Всичко за продукта

Гаранция:
Стандарт
Тип На Ключа:
реле за налягане
Характеристики:
Стандарт
Тип Елемент:
Ключове
документ:
Стандарт