.

Използва оригинален защитен батерия калъф за Meizu MX4 Pro M462 4G LTE Octa Core 20.7 MP Камера 5.5 2560x1536 Безплатна доставка

Използва оригинален защитен батерия калъф за Meizu MX4 Pro M462 4G LTE Octa Core 20.7 MP Камера 5.5 2560x1536 Безплатна доставка

15.98
BGN 15.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Користи Оригинални Заштитна Батеријата Случај Покритие за Meizu MX4 Про M462 4 G LTE Octa Core 20.7 MP Камера 5.5" 2560x1536 Бесплатен Превозот
Капакот на батеријата случај, заштита на предниот екран на допир
од дневниот damges како прашина, гребнатини, итн
Thusing продолжување на работниот век на Meizu MX4 Про
Сите пристаништа на располагање
Изработен од квалитетен материјал, може да се користи за долго време
Лесен и едноставен за употреба
Тежина : 50g
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Meizu MX4 Pro
търговска марка:
Блэквью